top of page

PAKIETY I STAWKI

Sprawczość w życiu prywatnym i zawodowym

1.500 ZŁ / 4 SESJE

Coaching dla par

Treningi Szyte na Miarę - Patryk Krawczyk to kompleksowe wsparcie dla klientów niezależnie od ich możliwości finansowych, zaś Coaching dla par to świetny wybór dla wszystkich, zarówno dopiero rozpoczynających przygodę z coachingiem, jak i osób, dla których Trener personalny to dobrze znana postać. Umów się na wizytę i stań się lepszą wersją siebie.

Umów się na spotkanie

2.000 ZŁ / 4 SESJE

Profesjonalne wyznaczanie celów

Profesjonalne wyznaczanie celów to jeden z moich najpopularniejszych i najskuteczniejszych pakietów. Sesje w tym zakresie — Profesjonalne wyznaczanie celów — indywidualne bądź grupowe, oparte są na wiedzy, doświadczeniu oraz strategiach wypracowanych przez lata pracy jako Trener personalny. Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz rezerwacji godziny sesji.

Umów się na spotkanie

100 ZŁ / 1 SESJA

Coaching osobisty

Treningi Szyte na Miarę - Patryk Krawczyk oferuje pakiet Coaching osobisty jako jeden z najbardziej oryginalnych programów coachingowych dostępnych na rynku. Wiem, że każdy z moich klientów jest wyjątkowy, ma unikalne potrzeby, znajduje się w specyficznej sytuacji. Dlatego indywidualnie dobieram metody coachingowe i ustalam ceny sesji. Właśnie dlatego staram się, by pakiet Coaching osobisty był jak najbardziej elastyczny. Zadzwoń do mnie i zajmijmy się Twoją przemianą!

Umów się na spotkanie
bottom of page