top of page
Szukaj

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z TRENEREM PERSONALNYM?


 Z początkiem nowego roku mnóstwo osób zgodnie z postanowieniami ruszy na siłownie lub zacznie podejmować aktywność fizyczną. To zawsze dobry pomysł!


Szczególnie jeśli dopiero zaczynasz dobrą decyzją będzie skorzystanie z usług trenera. Dlaczego?


 

Zwiększasz szanse na realizacje postanowienia:

Zobowiązując się na współpracę z trenerem personalnym będziesz czuć dodatkowy obowiązek (umowa, umowa) i na pewno nie odpuścisz treningu w momentach zwątpienia.


Będziesz wiedzieć co robić:

Najczęstszym problemem osób rozpoczynających przygodę z siłownią jest brak pomysłu i wiedzy co zrobić po wejściu na salę treningową. Rolą trenera jest przygotowanie dla Ciebie odpowiedniego programu treningowego.


Bezpieczeństwo treningu:

Nikt nie chciałby rozpocząć przygody z treningiem od urazu czy kontuzji. Trener personalny pokaże Ci odpowiednią technikę ćwiczeń oraz dobierze je do Twoich możliwości ruchowych.


Lepsze efekty:

Dzięki programowi treningowemu przygotowanemu indywidualnie dla Ciebie osiągniesz lepsze efekty treningowe niż przy samodzielnych próbach.


Wsparcie i edukacja:

Dobry trener personalny to osoba, której możesz zaufać. Pomoże Ci przetrwać trudniejsze momenty oraz podpowie co możesz zrobić dodatkowo. Zmiana sylwetki to wielopłaszczyznowy proces. Szczególnie w temacie treningu i diety krąży wiele mitów, które mogą nie tylko spowolnić Twoje efekty, ale niektóre nawet zaszkodzić!


Nie musisz myśleć - po prostu rób!

Wielu podopiecznych ceni sobie współpracę z trenerem personalnym, ponieważ nie muszą dokładać do swoich codziennych obowiązków planowania treningu, ani dywagacji które rozwiązanie będzie dla nich lepsze. Wystarczy, że przyjdą na siłownię a tam będzie czekać na nich gotowe rozwiązanie! Możesz poczuć się po prostu jak trybik w dobrze działającej maszynie i odciążyć dodatkowo głowę. A jeśli temat treningu Cię zaciekawi trener na pewno podzieli się z Tobą swoją wiedzą!Jeśli masz jakieś pytania na temat treningu lub nie wiesz jak zacząć aktywność napisz do mnie. Z chęcią Ci pomogę!13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page